Živá hudba pro všechny generace

Kapela na ples

Stovky spokojených pořadatelů i posluchačů předurčují kapelu Béčoband jako ideální taneční orchestr na Vaši taneční zábavu, reprezentační či maturitní ples.

I přes 50 let trvající kapelnické tradice, je i v současnosti Béčoband vyhledávanou hudební skupinou nejen pro oblast pardubicka, přeloučska, chrudimska, kolínska a královéhradecka, ale díky příjemným cenám a kvalitě i v dalších městech celé České Republiky.

S novou mladou generací muzikantů změnila kapela původní název Taneční orchestr Privilegium, za výstižnější Béčoband - čímž došlo ke sjednocení názvů původního hudebního dua Béčoband a kapely Privilegium po převzetí kapelnického žezla Mirkem Bečičkou juniorem.

Především repertoár je to, co Béčoband odlišuje od ostatních kapel. Díky dlouholeté spolupráci s tanečními mistry, Danou Pavelkovou, Petrem Benešem či Lídou Mičjanovou při zajištění hudebního doprovodu tanečních kurzů v Pardubicích, Přelouči nebo Chvaleticích, má kapela v repertoáru skladby v rytmech, jako je cha-cha, jive, samba, rumba, waltz, tango, foxtrot, country, ba dokonce takové perličky, jako čardáš, let-kiss, ptačí tanec, mazurka nebo lambáda. Všechny tyto tance lidé rádi na plesích tančí, málokterá dnešní kapela má však vhodné skladby v těchto rytmech ve svém repertoáru. Lidovky -  polky a valčíky jsou u Béčobandu samozřejmostí.

V repertoáru nechybí samozřejmě evergreeny a hity české i světové populární hudby od 50. let minulého století po současnost. Rockenroll, disko, ploužák, country, ale i rockovější hity od kapel a umělců jako jsou Kabát, Katapult, Mandrage, Kryštof, Mirai, Wohnout, Olympic, Chinaski, Elán, Offspring, Robbie Williams, Nightwork, Xindl-X nebo Divokej Bill, to všechno jsou skladby a styly, které od Béčobandu můžete slyšet v jejich typickém podání.

S ohledem na sestavu kapely je většina repertoáru hrána plně živě v obsazení bicí, basa, klávesy, zpěvačka. Některé skladby hrajeme za doprovodu klávesy s živě hranou kytarou, saxofony, perkusními nástroji a syntezátory. Zpíváme vždy naplno a vždy živě.

Pro objednávky a bližší informace mailujte nebo volejte.

Další informace na našich dalších stránkách:

 

Vyhledávání

© 2018 Všechna práva vyhrazena.