Živá hudba pro všechny generace

Hudba na svatbu

Béčoband je ideální kapela na vaši svatbu, oslavu narozenin, či firemní večírek. Díky svým zkušenostem, variabilitě, repertoáru a kvalitní aparatuře dokáže uspokojit potřeby zajištění kvalitního hudebního doprovodu právě pro vaši akci.

Zajistíme hudební doprovod ke svatebnímu obřadu i odpolední a večerní párty. Obřad můžete mít kdekoliv, protože jsme, díky výkonné baterii, nezávislí na přípojce k elektrické síti.

Každoročně kapela odehraje více než 30 svateb a to nejen v regionu východních čech a pardubicka. Kapela často, díky příjemným cenám, vyráží hrát i do Prahy, kde může směle konkurovat kvalitou produkce i 2-3x dražším místním kapelám.

Na svatbu je ideální duo ve složení zpěvák (obsluhuje klávesy, kytaru, saxofon) + zpěvačka, které dokáže naplnit svou hudbou srdce nejen novomanželů, ale i všech dalších svatebčanů, od těch nejmenších až po babičky a dědečky.

Živá hudba prostě na svatbu patří a uvědomují si to stále častěji i mladší ročníky, odkojené diskotékou. Pouhé pouštění reprodukovaných nahrávek nikdy svou "energií" nenahradí kvalitní živou produkci, i když často jen za automatického doprovodu nejmodernějších elektrofonických klávesových nástrojů. Ty však dnes již směle svou kvalitou zvuků nahradí "sound" celého orchestru. Živý zpěvák / zpěvačka, okamžitě reagující na náladu a aktuální energii posluchačů, to je ten pravý zážitek, který nikdy pouhý "pouštěč" nenahradí. Romantický zvuk z nástroje saxofonisty, procházejícího se, s altkou či tenorem pověšeným na krku, mezi tančícími svatebčany, je pro atmosféru svatebního dne ten pravý zážitek. Protože samozřejmě není v silách žádné kapely zahrát všechny hudební styly a žánry - zvláště ty nejmodernější, je diskotéka velice příjemné zpestření každé svatby. Béčoband nabízí, jako doplněk živé produkce, diskotéku nejnovějších hitů na přání. Hlavní slovo by ale měla mít kapela a energie, která z ní sálá. Ta pomáhá rozproudit i jinak zvadlou a unavenou společnost.

Karaoke nebo jinými slovy Caruso show, je další výtečné zpestření každé svatby. Každý zná písničky jako "Sladké mámení", "Na kolena" nebo "Hrobař". Tyto a další stovky hitů a evergreenů si můžete zazpívat pro pobavení vás i dalších svatebčanů. Zvláště v pozdních nočních hodinách, po konzumaci většího množstí alkoholu, se zpěvák probudí v každém účastníkovi svatby.

Další informace ohledně naší produkce na svatbách naleznete na našem webu, věnovaném právě svatební hudbě: kapela-na-svatbu.webnode.cz

Kdysi (v roce 2007) jsem též napsal "slohovou práci" na téma hudba na svatbě. Najdete ji ve starších aktualitách na našem starém webu: becoband.wz.cz/aktuality.htm

 

Vyhledávání

© 2018 Všechna práva vyhrazena.